tablica_magnetyczna-1`2
Kategorie:

5 pomysłów na udekorowanie tablic magnetycznych

Avatar
Opublikowane przez Anna

Szukasz zabawnego i kreatywnego sposobu na udekorowanie ścian ?

Tablice suchościeralne mogą być rozwiązaniem!

Dzięki swojej wszechstronności tablice magnetyczne można w rzeczywistości ozdobić na tysiące różnych sposobów, w zależności od gustu lub stylu mebli.

Nie tylko upiększą każde pomieszczenie i dodadzą charakteru Twoim ścianom, ale mogą również stać się przydatnymi sprzymierzeńcami w organizowaniu przestrzeni i utrzymywaniu porządku w domu!

Przyjrzyjmy się więc 5 sposobom na eleganckie i oryginalne wykorzystanie tablic magnetycznych w domu .

 

1. Przyklej zdjęcia i magnesy na tablicy magnetycznej

Dzięki połączeniu funkcjonalności i wzornictwa tablica magnetyczna może być wykorzystywana do celów praktycznych lub po prostu dekoracyjnych.

 

Na przykład: lubisz podróżować i kolekcjonować magnesy na lodówkę ? Chcesz wyeksponować „dzieła sztuki” swoich dzieci i wnuków? Chcesz stworzyć tablicę ze zdjęciami?

Do tego typu dekoracji polecamy dość duże deski , takie jak nasze  deski 74×57 i  114×74 cm . W ten sposób będziesz mieć całą przestrzeń potrzebną do łatwego eksponowania notatek, zdjęć, rysunków, notatek, kartek i pocztówek.

 

2. Pisz i wymazuj na tablicy magnetycznej

Zapisywalne tablice magnetyczne to także świetny sposób na udekorowanie każdego pomieszczenia w domu.

Dzięki magnetycznej tablicy kredowej możesz stworzyć zabawną, interaktywną przestrzeń, w której rodzina i przyjaciele będą mogli się spotkać i wykazać się kreatywnością.

 

 

Przede wszystkim wybierz tablicę pasującą do Twojego wystroju: oferuje zarówno klasyczne prostokątne tablice kredowe , jak i bardziej oryginalne warianty dostępne w różnych kształtach .

Aby tablica magnetyczna była jeszcze bardziej „atrakcyjna”, puść wodze fantazji i napisz lub narysuj wszystko, co przyjdzie Ci do głowy: od słynnych cytatów po motywujące zwroty, od wzorów kwiatowych po abstrakcyjne motywy.

Na koniec możesz jeszcze bardziej spersonalizować swoją tablicę, dodając kolorowe przypinki lub magnesy pasujące do Twojego motywu, na przykład w kształcie liter, cyfr lub zwierząt.

 

3. Uporządkuj ściany za pomocą tablicy magnetycznej

Uporządkowanie ściany może być wyzwaniem, zwłaszcza gdy dysponujesz ograniczoną przestrzenią. Magnetyczne organizery ścienne są idealnym rozwiązaniem tego problemu, ponieważ pozwalają utrzymać każdy przedmiot na swoim miejscu i w zasięgu ręki, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca.

Dzięki magnetycznemu organizerowi ściennemu możesz zamienić zwykłą ścianę w wydajne i atrakcyjne rozwiązanie do przechowywania wszystkich swoich przedmiotów.

 

W takim przypadku oprócz planszy potrzebne będą różne akcesoria i pojemniki . Dzięki potężnym magnesom przyklejają się bezpośrednio do tablicy i mocno trzymają klucze, nożyczki, długopisy, przybory kuchenne i inne małe przedmioty, nie ślizgając się ani nie spadając.

A jeśli chcesz przechowywać większe przedmioty, takie jak książki i czasopisma, oferuje również akcesoria magnetyczne, które są bardziej pojemne i mocniejsze, takie jak stalowe półki i pojemniki z  linii .

 

 

4. Wykorzystaj tablicę magnetyczną jako tablicę ogłoszeń

Tablica magnetyczna w Twoim domu lub biurze będzie nie tylko miejscem do łatwego wywieszenia ogłoszeń i innych kartek, ale także pozwoli mieć oko na ważne przypomnienia, a nawet zorganizować dzień pracy czy nauki.

 

Aby uzyskać maksymalną wszechstronność, wybierz tablicę, na której można zarówno pisać, jak i używać z magnesami .

W ten sposób możesz wieszać notatki i karty za pomocą magnetycznych pinezek , a także pisać notatki i listy rzeczy do zrobienia za pomocą kredy lub pisaków kredowych w płynie .

 

5. Stwórz magnetyczną ścianę z roślinami i książkami

Jeśli szukasz innowacyjnego i funkcjonalnego sposobu na udekorowanie i wyposażenie ścian, możesz stworzyć magnetyczną ścianę z roślinami i książkami .

Ten rodzaj dekoracji zapewnia elastyczność w tworzeniu niepowtarzalnego i przyciągającego wzrok wyglądu, który można łatwo zmienić w razie potrzeby.