dekoracje do domu i wnętrza (2)
Kategorie:

Jak udekorować swój dom jak profesjonalista?

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w mieszkaniu, czy w domu, zastanawianie się, jak stylizować i udekorować swoją przestrzeń, może wydawać się nieco przytłaczające. Od wiedzy o tym, jakie meble kupić, po zastanawianie się, jak ustalić kolorystykę, istnieje kilka ruchomych elementów, które sprawiają, że dom wygląda jak dom. Podczas gdy słynni projektanci, tacy jak Joanna Gaines z Magnolia i Amber Lewis z Amber Interiors , nieco ułatwili ten proces, oferując wskazówki online i zakładając własne sklepy domowe i lifestylowe, istnieją jeszcze inne wskazówki, o których powinieneś wiedzieć, aby stworzyć dom swoich marzeń. Dekoracje do domu są najważniejszą częścią wystroju Twojego wnętrza,

Chociaż istnieją pewne aspekty techniczne, takie jak mierzenie i budżetowanie, dekorowanie domu bez pomocy projektanta może być naprawdę zabawnym i inspirującym doświadczeniem. Jednak niezależnie od tego, jaki masz gust lub styl, istnieje kilka ważnych czynników, o których musisz pamiętać, aby uniknąć poważnych wybojów na drodze podczas projektowania. Mając to na uwadze, czytaj dalej przewodnik House Digest , jak urządzić jak profesjonalista.

Zaszalej na wysokiej jakości meblach

Oprócz tego, że wyglądają najlepiej, meble wysokiej jakości bywają również najbardziej wygodne i funkcjonalne, co oznacza, że ​​są warte większej inwestycji. Chociaż IKEA może być w stanie przyciągnąć Cię absurdalnie niskimi cenami, jakość ich produktów może być nieco chybiona, więc zdecydowanie są rzeczy, których nigdy nie powinieneś kupować w IKEA . Jednak jeśli chodzi o Restoration Hardware lub West Elm , metki cenowe mogą sprawić, że twoje serce przyspieszy bicie, ale jakość, którą otrzymujesz, jest naprawdę na najwyższym poziomie. Poza tym meble nie są ogólnie najtańsze, więc jeśli już wydajesz pieniądze, równie dobrze możesz wydać więcej i dostać coś, co wytrzyma i utrzyma swoją jakość przez lata.

Zgodnie z artykułem , wysokiej klasy rozkładana sofa może być jednym z najbardziej użytecznych mebli. Choć dodaje element funkcjonalności, tworząc dodatkową powierzchnię do spania, wysokiej jakości rozkładane sofy są również unowocześniane tak, aby ładnie komponowały się z resztą estetyki pomieszczenia. Jeśli wolisz unikać rozkładanej sofy, wybierz wysokiej klasy segment, taki jak ten z artykułu.

Nie pomijaj zasłon okiennych

Chociaż zasłony lub zasłony okienne mogą wydawać się niepotrzebne, zwłaszcza jeśli wolisz dużo naturalnego światła, w rzeczywistości mają one ogromny wpływ na dojrzałość i elegancję Twojej przestrzeni. Według HGTV , zasłony zawieszone wysoko i szeroko otwierają przestrzeń, a nawet mogą sprawić, że mniejszy obszar będzie wyglądał na większy. Co najważniejsze, jest to coś, co możesz osiągnąć, nawet jeśli masz mniejsze okna. Po prostu zainstaluj karnisz tak wysoko nad oknem, jak to możliwe, aby uzyskać wydłużony efekt.

Oczywiście istnieje wiele różnych miejsc i sklepów, które sprzedają firany. Zanim jednak zaczniesz robić zakupy, musisz dowiedzieć się, jaki styl, kolor i wzór się wybiera. Chociaż zabawa wzorami jest zdecydowanie zalecana, nie chcesz też przesadzać i kończyć z przestrzenią, która wygląda na zagraconą. Gdy już masz solidne wyobrażenie o tym, co będzie najlepiej wyglądać w Twoim domu, rozpocznij poszukiwania idealnych osłon okiennych w The Shade Store . Dzięki nieskończonej gamie opcji prawie na pewno znajdziesz coś wspaniałego.

Sztuka jest zawsze warta dodania

Podczas spotkania z The New York Times , nowojorski projektant wnętrz, Brad Ford, doradził dekoratorom DIY, aby zdobyli inspirację z takich zasobów, jak Pinterest, Instagram i Houzz, aby dowiedzieć się, jaki wygląd i ogólną atmosferę chcą. Posiadanie tego solidnego fundamentu znacznie ułatwia rozróżnianie i przesiewanie różnych dostępnych ścieżek sztuki i dekoracji . Jednak bez względu na to, jaki rodzaj wolisz, sztuka jest absolutną koniecznością.

Od obrazów po powiększone zdjęcia przyrody lub krajobrazów, istnieje kilka różnych dróg, którymi możesz się zająć, jeśli chodzi o dekorowanie ścian. Jeśli szukasz niedrogich opcji, Target ma niesamowite oferty, które naprawdę zrobią wrażenie pod względem jakości i estetyki. Oprócz dekorowania ścian swojej przestrzeni, pamiętaj, aby dodać kilka rzeźb lub mniejszych obrazów w całym domu wzdłuż półek na książki, płaszczy i bocznych stolików.