podajnik mydło papier (1)
Kategorie:

JAKI TYP DOZOWNIKA RĘCZNIKÓW PAPIEROWYCH JEST DLA MNIE ODPOWIEDNI?

Ręczniki papierowe są bardzo wygodne i niezbędne do suszenia ręcznego w każdym zakładzie. Nie można przecenić znaczenia suszenia rąk po umyciu rąk. Wyposażenie toalety, kuchni, lokalu lub domu w dozownik ręczników papierowych sprawi, że suszenie rąk będzie o wiele bardziej efektywne i będzie promować wysoki poziom higieny. Zapewni to, że członkowie Twojej rodziny, pracownicy, goście, goście i klienci będą mieli przyjemne doświadczenia w łazience, domu lub zakładzie.

Podczas wyszukiwania najlepszych dozowników ręczników papierowych może pojawić się wiele nieporozumień, szczególnie w przypadku różnych nieudolnych sugestii w Internecie. Nie musisz się już martwić, ponieważ mamy dla Ciebie idealną odpowiedź. Przeprowadzimy Cię przez rodzaje dostępnych dozowników ręczników papierowych i co należy wziąć pod uwagę przed dokonaniem wyboru. Cóż, przejdźmy do tego! Podajniki do papieru toaletowego także są dostępne w ofercie naszego sklepu.

Rodzaje dozowników ręczników papierowych

W zależności od ich właściwości, dozowniki ręczników papierowych są dostępne w 5 różnych modelach. Oto podajniki ręczników papierowych i ich wyjątkowość.

 1. Ręczne dozowniki ręczników papierowych

Ręczne dozowniki ręczników papierowych są przystosowane do obsługi za pomocą uchwytu. Oznacza to wydawanie ręczników do rąk; musisz pociągnąć za dźwignię. Ten rodzaj dozownika ręczników papierowych pomaga zmniejszyć straty, ponieważ użytkownik musi jedynie pociągnąć za dźwignię, aż zostanie dozowana wymagana ilość ręcznika papierowego. Ten rodzaj dozownika ręczników papierowych najlepiej sprawdza się w obszarach o małym natężeniu ruchu. Nie jest niczym niezwykłym, że jeden dozownik ręczników papierowych przejmuje cechy innego.

 1. Automatyczny dozownik ręczników papierowych

Automatyczne dozowniki ręczników papierowych są wyposażone w czujniki ruchu, które automatycznie wykrywają ruchy dłoni. Dzięki temu rozwiązaniu możesz otrzymać papierowe ręczniki do rąk bez dotykania dozownika. Te rodzaje dozowników są w większości obsługiwane za pomocą baterii elektrycznych. Zwykle mają regulowane funkcje długości i opóźnienia czasowe, aby ograniczyć jakąkolwiek możliwość marnotrawstwa.

Automatyczny dozownik ręczników papierowych jest uważany za higieniczny, ponieważ nie ma potrzeby dotykania urządzenia, co zmniejsza przenoszenie szkodliwych bakterii między odwiedzającymi, gośćmi, klientami lub pracownikami. Automatyczne dozowniki ręczników papierowych są zwykle montowane na ścianie.

 1. Nablatowe dozowniki ręczników papierowych

Jak sama nazwa wskazuje, te dozowniki ręczników papierowych są umieszczane na ladzie. Przeznaczone są do obszarów, które są wystarczająco przestronne. Zazwyczaj umieszcza się je tuż przy zlewie lub na płaskiej powierzchni w pobliżu zlewu do mycia ręcznego. Zapewniają również swobodę bez wysiłku przesuwania dozownika z jednej pozycji do drugiej w razie potrzeby.

 1. Dozowniki naścienne do ręczników papierowych

Te dozowniki na ręczniki papierowe są mocno przymocowane do ściany. Stosowane są głównie w miejscach, gdzie nie ma dużo miejsca. Zwykle są eleganckie, dzięki czemu doskonale nadają się do ciasnych toalet i kuchni. Jeśli nie masz dodatkowej przestrzeni w domu lub zakładzie, nie masz się czym martwić! Naścienny dozownik do ręczników papierowych jest idealny dla Ciebie. Pamiętaj, że ręcznik papierowy naścienny może być podawany ręcznie, automatycznie lub centralnie .

 1. Dozownik ręczników papierowych z zapięciem centralnym

Dozowniki do ręczników z centralnym podajnikiem są zazwyczaj kompaktowe. Nadają się do dużego natężenia ruchu  Ten rodzaj dozownika pozwala na wyciąganie jednego ręcznika papierowego na raz. Dzięki temu stylowi nie musisz dotykać dozownika ani ciągnąć więcej ręczników papierowych niż potrzebujesz. Jest opłacalny i nie musisz się martwić, że się zepsuje. Należy pamiętać, że uchwyty środkowe są również mocowane do ściany.

Co wziąć pod uwagę przy zakupie dozownika ręczników papierowych

Pewne rzeczy powinny kierować Twoim wyborem, gdy chcesz kupić dozowniki ręczników papierowych. Są one wymienione poniżej do użytku. Nasz sklep z podajnikami jest otwarty dla Ciebie 24h na dobę.

 • Pojemność dozownika ręczników papierowych

Im większy jest twój dozownik ręczników papierowych, tym więcej ręczników papierowych może pomieścić. Jeśli Twoja placówka znajduje się w obszarze o dużym natężeniu ruchu, duży podajnik ręczników papierowych będzie dla Ciebie idealny. Dzieje się tak, ponieważ dozownik ręczników papierowych nie będzie wymagał częstego uzupełniania i konserwacji. Musisz jednak wziąć pod uwagę dostępną przestrzeń, aby podjąć tę decyzję. Jeśli toaleta, kuchnia lub inne miejsce, w którym chcesz je zainstalować, jest przestronne, możesz wybrać dozownik ręczników papierowych o dużej pojemności.

Z drugiej strony, jeśli Twój zakład znajduje się w środowisku o małym natężeniu ruchu, nie będziesz potrzebować dozownika ręczników papierowych o tak dużej pojemności. To samo dotyczy Twojego domu, jeśli nie przyjmujesz wielu gości.

 • Materiał użyty do wykonania dozownika

Materiał użyty do produkcji dozownika ręczników papierowych jest bardzo ważny i nie można go pominąć. Musisz kupić taki, który jest wykonany z trwałych i nietoksycznych materiałów. Można dostać taki wykonany ze stali nierdzewnej, tworzywa ABS, stopu aluminium, ceramiki, a czasem modnego i sezonowanego drewna.

 • Konstrukcja dozownika ręczników papierowych

Projekt dozownika ręczników papierowych jest również bardzo istotny dla Twojego wyboru. Ważne jest, aby wybrać taki o estetycznym wzornictwie, który pasuje do wystroju miejsca, w którym będzie instalowany. Dzięki temu Twój dom i lokal będą mówić elegancją.

 • Dostępna przestrzeń

Bardzo ważne jest, aby wybrać dozownik ręczników papierowych, który nie zajmie całej dostępnej przestrzeni. Dostępna przestrzeń ma duży wpływ na wybór rodzaju dozownika ręczników papierowych. Na przykład, jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, możesz wybrać nablatowy dozownik ręczników papierowych. Jeśli jednak nie masz luksusu przestrzeni, możesz zdecydować się na ścienny dozownik ręczników papierowych.

 • Liczba osób, które z niego skorzystają.

Liczba osób, które będzie obsługiwał dozownik papieru, w dużej mierze determinuje rodzaj dozownika ręczników papierowych , który zamierzasz kupić. Jeśli Twój zakład znajduje się w obszarze o dużym natężeniu ruchu, wybierz taki, który szybciej obsługuje ludzi. W związku z tym lepiej będzie wybrać automatyczną, a nie ręczną.

Jeśli korzystanie z dozownika będzie odbywać się w domu lub w strefie o małym natężeniu ruchu, wystarczy ręczny lub nablatowy.

 • Specyficzne cechy

Wybierając dla siebie idealny dozownik ręczników papierowych, musisz wziąć pod uwagę przewagę każdego dozownika nad resztą. Na przykład automatyczny dozownik oferuje obsługę bez użycia rąk, zmniejszając w ten sposób potrzebę fizycznego dotyku. Oczywiście byłoby to bardziej preferowane niż ręczne, które wymaga dotknięcia dźwigni.

 • Koszt

Szukając najlepszego dozownika ręczników papierowych, nadal musisz brać pod uwagę koszty, ponieważ nie chcesz wydawać pieniędzy znacznie powyżej swojego budżetu.

WNIOSEK

Jeśli szukasz dobrego dozownika ręczników papierowych, nie powinieneś przeoczyć żadnej ze wskazówek podanych powyżej. Niezależnie od tego, jaki okaże się wybór, upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcją obsługi w celu prawidłowej instalacji. Przy odpowiedniej pielęgnacji będziesz długo cieszyć się swoim dozownikiem ręczników papierowych.