mydła naturalne
Kategorie:

Mydła naturalne: różane czy roślinne?

Avatar
Opublikowane przez Anna

Mydła naturalne

Całkowicie naturalny, luksusowy baton z wysoką zawartością masła shea i masła kakaowego tworzy kremową pianę, która pozostawia skórę miękką. Piękny projekt jest inspirowany słynnym obrazem Hokusai, Wielka fala w Kanagawie – i jest uzupełniony wspaniałym bibułkowym opakowaniem z obrazem. Wykonane z olejków eterycznych z eukaliptusa i mięty zielonej dla czystego, świeżego zapachu. Mydła roślinne są wytwarzane ręcznie w Szkocji i są wegańskie, etyczne i przyjazne dla środowiska.

Mydła różane

Mycie rąk tym mydłem uwalnia zaiste błogi aromat – kojące połączenie słodkiej pomarańczy i geranium. Dobrze się pieni, tworząc dużo miękkich i jedwabistych bąbelków i pozostawia piękny zapach dłoni. Kentish Soap Co to wielokrotnie nagradzana firma rodzinna z siedzibą w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii.

Mydła naturalne są wytwarzane ręcznie w małych partiach tradycyjną metodą „na zimno” z wykorzystaniem naturalnych olejów, maseł i substancji zapachowych – bez oleju palmowego. Ich wspaniały asortyment obejmuje cudowną lawendę, a także bezzapachową kostkę „Naked”, idealną dla skóry wrażliwej – a wszystkie mydła różane są przyjazne dla wegan i nie zawierają plastiku.

mydła naturalne

Używanie mydła naturalnego w kostce jest również lepsze dla środowiska, ponieważ zwykle wymaga znacznie mniej opakowania i wystarcza na znacznie dłużej niż butelka mydła w płynie. Dostępnych jest wiele ekologicznych opcji, które zawierają wyłącznie naturalne składniki, a wiele z nich nie zawiera plastiku.

Używanie naturalnych składników zamiast ostrych chemikaliów może pomóc w zapobieganiu wysuszaniu skóry – przy częstym myciu suche i spierzchnięte dłonie stały się problemem dla wielu osób.

Mydła roślinne

Wolne od okrucieństwa i całkowicie pozbawione plastiku, wewnątrz i na zewnątrz, mydła Beauty Kitchen to dobry etyczny i zrównoważony wybór. Wykonane są z naturalnych olejków roślinnych, tworząc pianę oczyszczającą, która nie wysusza skóry. Mydła naturalne dostępne są w trzech różnych zapachach, a także w wersji bezzapachowej. Uwielbiamy zapach Minty Fresh – z miętą pieprzową, miętą ogrodową i słodką pomarańczą, jego rewitalizujący zapach naprawdę pobudza.

To duże, całkowicie naturalne mydło w kostce wytwarza bogatą pianę o rozgrzewającym i orzeźwiającym zapachu